Unutulmaz tatillerin,

En tatlı anıların ve dostlukların yaşandığı. Hayat boyunca anımsanacak tatlı hatıraların alamet’i farikası Dolphin Butik Hotel bu sezon’da siz kıymetli dostlarını bekliyor.

Dolphin Butik Hotel’e ilk kez misafir olacaklar için size kendimizi kısaca anlatalım.

Marmaris’in Bozburun beldesinde, dünyanın en zengin insanlarından, nice yazar, senarist, yönetmen, sanatçı ve oyuncu’nun gizli kaçamak tatil cenneti olan Bozburun’un kalite ve üstün hizmet anlayışının pek ala uygun fiyatlı’da sunulabileceğini düşünen bir aile işletmesiyiz.

Dolphin Pension’da kaldığınız süre boyunca yatağınızdan çıktıktan sonra bir kaç adımda kendinizi Marmaris’in o antik gizemlerini ve sayısız güzel balıklarını bulunduran temiz ve masmavi sularına bırakabilirsiniz.

Burada tadacağınız lezzetler ise bambaşka bir konu’dur. Müşterilerimizi hotelimizden uğurlarken gitmek istememelerinin ve sayısız duygusal anlarla vedalaşmamızın bir diğer sebebi’de yemeklerimizdir.

Bozburun’un organik tarım bölgelerinden gelen ürünleriyle tamamen köy pazarları ve kaliteli yöresel üretim bölgelerinden alınmış malzemelerle yapılan mezeler, kahvaltılar, akşam yemekleri tatiliniz süresince sizi mutlu ve keyifli tutacağına emin olabilirsiniz.

Tekne turlarımıza katılabilir kendi oltanızda zaman zaman akvaryum sessizliğine bürünen denizimizden balık tutabilir yada bir kaç kilometre uzaklıktaki şelale, kızkumu vb.. turistik yerleri’de gün içinde rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Dolphin Hotel'i Neden Seveceksiniz

Doğa ve Deniz İç İçe
Temiz hava muhteşem deniz ile sakin bir tatil sizi bekliyor
Ücretsiz Wireless
İstediğiniz an kesintisiz internet olanağı
Best Restaurants & Bars
Muhteşem mezeler, ana yemekler. Yediğinizi içtiğinizi unutmayacaksınız